Marzysz, by rozpocząć lekcje gry na pianinie? Nic prostszego! Nawet jeżeli nie masz żadnego doświadczenia, możesz zapisać się na indywidualne zajęcia dla początkujących. Gwarantuję komfortowe warunki i przyjazną atmosferę, która sprzyja rozwijaniu pasji i uczeniu się czegoś nowego. Pokażę Ci, jak fascynująca może być nauka i jak wiele przynosi korzyści.

nauka gry na pianinie

Szlifujemy talenty

Twoje dziecko jest muzykalne i chętnie angażuje się w zabawy związane z rytmiką? A może planujesz zapisać je do szkoły muzycznej i chcesz sprawdzić, czy sobie tam poradzi? Zapraszam na prywatne lekcje gry na pianinie. Zapewniam, że nauka nie musi być nudna! Wręcz przeciwnie – może być prawdziwą przygodą, zwłaszcza dla wytrwałych. Indywidualny nauczyciel pozwoli rozwinąć Twojemu dziecku skrzydła i dopilnuje, by ćwiczyło systematycznie, ale w swoim tempie. Niezależnie od tego, czy w przyszłości będzie grać profesjonalnie, czy amatorsko, te zajęcia pozytywnie wpłyną na jego kreatywność i dalszy rozwój. 

Nie tylko dla najmłodszych

Na profesjonalne lekcje gry na pianinie od podstaw zapraszam też dorosłych. Nie jest dla mnie istotny Twój wiek, lecz zapał i chęć do podejmowania wyzwań. Na naukę i zdobywanie nowych umiejętności nigdy nie jest za późno, więc nie zwlekaj i już dziś zapisz się na zajęcia! Jako nauczyciel jestem wymagająca, ale też empatyczna, co cenią także moi dorośli uczniowie. Z przyjemnością wprowadzam do świata muzyki i pokazuję, jak dużo satysfakcji daje nauka gry na wybranym instrumencie. Nie wahaj się i zacznij spełniać swoje marzenia!

Od czego zacząć?

Wiele osób zastanawia się, jak nauczyć się grać na pianinie. Jest to dosyć długa droga, która wymaga  pełnego zaangażowania. Dlaczego warto ją podjąć? Dowiedziono, że tego typu aktywność świetnie wpływa na mózg i rozwija inteligencję. Na początku należy nauczyć się nut w kluczu wiolinowym i basowym oraz poznać ich położenie – to teoria, do której poznania jest konieczny nauczyciel. Później należy popracować nad koordynacją rąk, a następnie nad stylem i techniką. Częstotliwość lekcji ustalana jest indywidualnie. 

Zapraszam do kontaktu

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania i rozwieję wątpliwości. Siedzibą mojej szkoły jest Toruń – to tutaj wspieram moich uczniów i motywuję ich do dalszej pracy. Zapraszam na lekcje próbne, jeśli:

  • szukasz odpowiedniego miejsca do nauki dla siebie lub bliskich,
  • zależy Ci, by współpracować z prawdziwą pasjonatką,
  • doceniasz profesjonalizm i zaangażowanie.

Przyjdź i przekonaj się sam, że granie to wielka przyjemność!